Yurtdışına Mobilya Gönderimi – inobilya

Posted by

Mobilya Üretimi İnegöl’de

Mobilya üretimi İnegöl’de yapılan mobilyalar, kalitesi ve sağlamlığıyla tüm dünyada kabul gören en son trendlere uygun modellerdir. Bu tasarımlar, Dünya’nın her yerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır ve her zevke uygun mobilyalar olarak görülmektedir.

Avrupa’da Mobilya Bulma Zorluğu

Avrupa’da yaşayan insanlar ve özellikle Türk vatandaşları, Türkiye’de bulabilecekleri kalitede ve çeşitlilikte mobilyayı bulundukları yerlerde bulmakta zorlanabilirler. İnegöl Mobilyası modelleriyle özellikle sağlamlığıyla bilinen mobilyalara ulaşmakta zorluk yaşayabilirler. Ancak İnobilya olarak web sayfamızda bulunan tüm mobilya modellerini Avrupa’ya gönderebiliyoruz.

Yurtdışına Nasıl Mobilya Gönderiyoruz?

Yurtdışına gönderilen mobilyalar genellikle yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuk takımları, çocuk ve genç odası takımları ve yaylı yatak grubu ürünleridir. Bu ürünlerin üretimi İnegöl’de yapılmaktadır ve üretimi tamamlandıktan sonra özenle paketlenir. Paketleme işlemi, ürünün hava şartlarından etkilenmemesi için koruyucu olarak yapılır.

Koltuk takımlarında ayaklar demontedir ve diğer mobilya modelleri çoğunlukla tamamen demonte olarak paketlenir. Dolayısıyla kurulum işlemi gerekmektedir. Kurulum yapılacak mobilya ürünlerinde kurulum şeması paketin içerisinde mevcuttur.

Sipariş verilen ürün, Avrupa’nın hangi ülkesine gidecekse o bölgeye giden nakliye tırına yüklenir. Ürünlerin fotoğrafları, nakliye aracına yüklenirken alıcıya whatsapp veya diğer iletişim kanallarıyla ulaştırılır. Tüm gümrükleme işlemleri İnobilya tarafından takip edilir ve sizin hiçbir evrak işiyle uğraşmanız gerekmez. Gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra ürünler yola çıkar.

Ürünlerin üretimi genellikle 30 gün sürer ve nakliye aracına yüklendikten sonra yol ve gümrük koşullarına bağlı olarak ortalama 15-20 gün içinde bulunduğunuz şehre aracımız ulaşır. Nakliye aracı şehre giriş yaptığında nakliye görevlimiz sizi telefonla arar ve geleceği gün ve saat hakkında size bilgi verir. Telefonla randevulaştıktan sonra aracımız evinizin bulunduğu bölgeye gelir.

Ürünleri nakliye aracından alma ve eve çıkarma işlemi alıcıya aittir. Eviniz şehirde nakliye aracının giremeyeceği yoğun nüfuslu veya trafik akışının olduğu bir bölgedeyse ürünleriniz evinize en yakın güvenli noktaya bırakılır ve size bilgi verilir. Bu durumda ürünlerin evinize taşınması alıcıya aittir.

Evinize Gelen Ürünlerin Taşınması ve Kurulumu

Evinize çıkardığınız ürünlerin kurulum işlemi için gereken kurulum şemaları paketlerin içerisinde bulunmaktadır. Kurulum işlemi alıcı tarafından yapılacaktır. Siz veya bölgenizde bulunan bir kurulum görevlisi, mobilyalarınızın kurulumunu yapabilirsiniz.

Ürün kurulumu sırasında zorlandığınız noktalarda uzman İnobilya ekibini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Sesli veya görüntülü görüşme yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Ülkelere Mobilya Gönderiyoruz?

İnobilya olarak şu ülkelere mobilya gönderimi yapmaktayız:

  • Almanya
  • Fransa
  • Belçika
  • Avusturya
  • Bulgaristan
  • İsviçre
  • İngiltere
  • Azerbaycan
  • Hollanda
  • Danimarka

Yurtdışına Gönderim Bedeli

Web sitemizdeki fiyatlar Türkiye teslim fiyatlarıdır ve yurtdışı teslimat için nakliye ve gümrük bedeli fiyatlara dahil değildir. Yurtdışı teslimatlarında nakliye bedeli, sipariş verilen ürünlerin paketlenmiş haldeki hacimlerine göre hesaplanır.

En düşük gönderim ücreti 450 Euro’dan başlamaktadır ve bu başlangıç fiyatı 3,5 metreküplük hacim fiyatına göre hesaplanmıştır. Alacağınız ürünlerin metreküp cinsinden hacmi 3,5 metreküpten fazla ise her bir metreküp için 125 Euro nakliye bedeli eklenir.

Örneğin, siparişlerinizin toplam hacmi 10 metreküp ise 1250 Euro nakliye bedeli hesaplanır. Farklı ülkeler ve şehirler için farklı ücretler çıkabilir. En güncel ve doğru bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Karşılaşılabilecek Sorunlar ve Çözümler

Üretimi tamamlanan ürünler kalite kontrolünden geçer ve ürünlerin araca yüklenmesi ve taşıma sırasında oluşabilecek hasarlar İnobilya garantisi altındadır. Ürünler eksiksiz ve sağlam bir şekilde evinize teslim edilir. Ancak kurulum ve ürünlerinizin odanıza taşınması sizin sorumluluğunuzdadır, bu nedenle bu noktalarda meydana gelebilecek hasarlar garanti altında değildir. Parça temini veya değişimi için İnobilya tarafından destek sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir