CHP'li Vekil Meclisi Yıktı Geçti: Deprem Üzerinden AKP'lileri Susturdu!

7 İzlenme
Published
CHP'li Vekil Meclisi Yıktı Geçti: Deprem Üzerinden AKP'lileri Susturdu!
“HANİ BİZ UZAYA GİDİYORDUK, HANİ AVRUPA BİZİ KISKANIYORDU, NEREDEYDİNİZ?”
CHP’nin “afetlerde kadınların sorunları"yla ilgili araştırma önergesinin TBMM Genel Kurulu’nda bugün görüşülmesine ilişkin grup önerisi, AKP ve MHP’li milletvekillerinin oylarıyla reddedildi.
CHP’nin “afetlerde kadınların sorunları"yla ilgili araştırma önergesinin TBMM Genel Kurulu’nda bugün görüşülmesine ilişkin grup önerisi, AKP ve MHP’li milletvekillerinin oylarıyla reddedildi. CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, "Sekiz gün gelmedi, birçok göçüğe uğramadılar. Sebep? Hani biz uzaya gidiyorduk, hani Avrupa bizi kıskanıyordu, hani. Neredeydiniz? ‘AFAD neredeydi, Kızılay neredeydi, asker neredeydi’ deyince kızıyorsunuz. Ben askerime canımı veririm, asker benim kırmızı çizgim ama o askeri oraya yığmayan iradeye söylüyorum" dedi.
#suzanşahin #akparti #depremchpli vekil, meclisi, yıktı geçti, deprem, üzerinden, akplileri, susturdu, chpi, meclis, tbmm, deprem, suzan şahin, suzan şahin chp, suzan şahin tbmm, suzan şahin meclisi, suzan şahin konuşması, suzan şahin kimdir, suzan şahin hatay, suzan şahin deprem bölgesi, akpi, akparti, afad, kızılay, akp mhp, gündem, haber, haberler, son dakika, canlı yayın, kemal kılıçdaroğlu, meral akşener, altılı masa, hatay depremi, kahramanmaraş, osmaniye, malatya,Videoyu İzledikten Sonra Beğenmeyi, Yorum Yazmayı ve Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın
Videolarımızdan haberdar olmak için Bildirim Zilini Açabilirsiniz.. Yeni Videolarda Görüşmek Dileğiyle...

Telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü paylaşımların, yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.
İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz kaldırılır.

İletişim Adresi: HepLaf.iletisim@gmail.com

SOSYAL MEDYA HESAPLARI
Youtube: https://www.youtube.com/c/HepLafTR
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/HepLafTR
TWITTER: https://twitter.com/HepLafTR
FACEBOOK: https://www.facebook.com/HepLafTR
Kategori
Haber
Etiketler
chpli vekil, meclisi, yıktı geçti
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.