TEM’de 18 araç zincirleme kazaya karıştı

Posted by

TEM’de 18 araç zincirleme kazaya karıştı

Olayın Detayları

TEM Otoyolu’nda bugün sabah saatlerinde meydana gelen zincirleme kaza, 18 aracın karıştığı büyük bir trafik kazasına neden oldu. Kazanın meydana geldiği bölgede yoğun sis ve buzlanma olduğu belirtiliyor.

Yaralılar ve Ölü Sayısı

Kazada, 6 kişi yaralandı ve araçlarda maddi hasarlar meydana geldi. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla yakındaki hastanelere sevk edildi. Ölen ya da ağır yaralanan kişilerin olmadığı bildirildi.

Trafik Akışında Aksaklık

Kaza nedeniyle TEM Otoyolu’nda trafik akışı bir süreliğine durdu. Olay yerine gelen trafik ekipleri, araçların kaldırılması ve yolun temizlenmesi için çalışmalara başladı. Trafik akışı normale döndüğünde, otoyolda uzun araç kuyrukları oluştu.

Kaza Nedeni Araştırılıyor

Kaza nedeni henüz tam olarak belirlenemedi. Yetkililer, bölgedeki yoğun sis ve buzlanmanın kazaya etkisinin olduğunu düşünüyor. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı ve olayın detayları araştırılıyor.

Sürücülere Uyarı

Kazanın meydana geldiği bölgede sürücülerin dikkatli olmaları ve hızlarını düşürmeleri önemli. Yoğun sis ve buzlanma gibi hava koşulları trafik güvenliğini olumsuz etkileyebilir. Sürücülerin güncel trafik ve hava durumu bilgilerini takip etmeleri öneriliyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir