Ortahisar, Trabzon 2023-11-08 9 Saat Süreli Elektrik Kesintisi Hakkında Güncellemeler

Posted by

08 Kasım Çarşamba Ortahisar Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Planlanıyor

Ortahisar bölgesinde 08 Kasım Çarşamba günü elektrik kesintisi planlanmaktadır. Kesinti, bölgedeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecektir.

Kesinti Süresi ve Saatleri

Elektrik kesintisi, 08 Kasım Çarşamba günü saat 09:00’da başlayacak ve tahmini olarak 6 saat sürecektir. Kesinti süresi, çalışmaların ilerleyişine bağlı olarak uzayabilir ya da kısalabilir.

Etkilenen Bölgeler

Bu elektrik kesintisi, Ortahisar bölgesinin tamamını etkileyecektir. Bölgede bulunan tüm evler, iş yerleri ve diğer yapılar elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Kesinti Öncesi Alınması Gereken Önlemler

Elektrik kesintisi öncesinde, kullanıcıların gerekli önlemleri alması önemlidir. Elektronik cihazların fişlerinin çekilmesi, hassas cihazların korunması ve enerji tasarrufu sağlamak için gereksiz aydınlatma ve elektronik cihazları kapatmak gibi adımların atılması önerilir.

İletişim Bilgileri

Elektrik kesintisi ile ilgili herhangi bir sorun veya acil durumda, müşteriler aşağıda belirtilen iletişim numaralarından yetkililere ulaşabilir:
– Müşteri Hizmetleri: 1234567890
– Acil Durum Hattı: 0987654321

Sonuç

Ortahisar bölgesinde 08 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan elektrik kesintisi, bakım ve onarım çalışmaları için planlanmıştır. Kesinti süresi tahmini olarak 6 saat olup, bölgedeki tüm kullanıcıları etkileyecektir. Kesinti öncesinde gerekli önlemler alınmalı ve iletişim numaraları kullanılarak yetkililere ulaşılabilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir