Ortahisar / Trabzon 02 Kasım 2023 Tarihinde 4 saat Elektrik Kesintisi

Posted by

02 Kasım Perşembe Ortahisar Elektrik Kesintisi

Ortahisar bölgesinde yaşayan vatandaşlar, 02 Kasım Perşembe günü elektrik kesintisiyle karşılaşacak. Bu kesinti, elektrik hatlarında yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecektir.

Kesinti Süresi ve Saatleri

Elektrik kesintisi 02 Kasım Perşembe günü sabah saat 09:00’da başlayacak ve tahmini olarak 7 saat sürecektir. Bu süre boyunca, Ortahisar bölgesindeki tüm elektrik kullanıcıları elektrik enerjisinden yoksun kalacaktır.

Etkilenen Bölgeler

Ortahisar bölgesindeki aşağıdaki mahalleler elektrik kesintisinden etkilenecektir:
– Mahalle 1
– Mahalle 2
– Mahalle 3

Bu bölgelerde ikamet eden vatandaşlar, kesinti süresince planlamalarını yaparak elektrik enerjisine ihtiyaç duydukları durumları göz önünde bulundurmalıdır.

Yedek Güç Kaynakları

Elektrik kesintisi süresince, acil durumlarda kullanılmak üzere yedek güç kaynakları sağlanacaktır. Hastaneler, itfaiye istasyonları ve diğer önemli kamu hizmeti sunan kurumlar, bu yedek güç kaynaklarından faydalanabilecektir.

İletişim ve Bilgi

Elektrik kesintisiyle ilgili güncel bilgilere ulaşmak için, müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir veya resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık güncellemeleri alabilirsiniz. Elektrik kesintisi sona erdiğinde, ayrıca bir bildirim yapılacaktır.

Bu kesintiden dolayı ortaya çıkacak herhangi bir olumsuz durum için özür dileriz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa sürede elektrik enerjisi sağlanması için çalışmalarımızı titizlikle sürdüreceğiz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir