Kurultay sonrası İmamoğlu’ndan ilk değerlendirme: Hiçbirimiz koltuklarımızın sahibi değiliz

Posted by

Kurultay sonrası İmamoğlu’ndan ilk değerlendirme: Hiçbirimiz koltuklarımızın sahibi değiliz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin 37. Olağan Kurultayı sonrası yaptığı ilk açıklamada, “Hiçbirimiz koltuklarımızın sahibi değiliz” dedi.

Kurultay sonrası ilk açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 37. Olağan Kurultayı sonrası düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Koltukların sahibi değiliz

İmamoğlu, konuşmasına “Hiçbirimiz koltuklarımızın sahibi değiliz” sözleriyle başladı. Parti içinde demokrasinin önemine vurgu yapan İmamoğlu, herkesin halkın iradesine saygı duyması gerektiğini belirtti.

Parti birliği ve dayanışma

İmamoğlu, CHP’nin büyük bir aile olduğunu ve kurultayın ardından parti içinde birlik ve dayanışmanın sağlanması gerektiğini ifade etti. Parti üyelerine çağrıda bulunan İmamoğlu, “Yeni dönemde hep birlikte çalışarak, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Proje odaklı çalışma

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, projelerin önemine dikkat çekerek, “Halkımızın beklentilerini karşılamak için proje odaklı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İstanbul’a hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Gelecek için umut

İmamoğlu, Türkiye’nin geleceği için umutlu olduğunu belirterek, demokrasiye olan inancını dile getirdi. İmamoğlu, “Halkımızın desteğiyle, Türkiye’yi daha iyi bir yere taşıyacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Çalışmalara hız kesmeden devam

Son olarak, İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini vurguladı. Halkın beklentilerini karşılamak için gece gündüz demeden çalışacaklarını söyleyen İmamoğlu, İstanbul’un sorunlarını çözmek için tüm enerjisini ortaya koyacağını ifade etti.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir