İzsu’dan Su Kesintisi Haberleri 2 Kasım 2023

Posted by

İzsu’dan Su Kesintisi Haberleri

2 Kasım 2023

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İzsu), 2 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşecek olan su kesintisi hakkında haberler yayınladı.

Su Kesintisi Tarihi ve Saatleri

İzmir genelindeki bazı bölgelerde 2 Kasım 2023 tarihinde planlanan su kesintisi, saat 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecektir.

Etkilenen Bölgeler

Su kesintisi, Buca, Karşıyaka, Konak, Bornova ve Gaziemir gibi İzmir’in önemli bölgelerini etkileyecektir. Bu bölgelerde ikamet eden vatandaşların su kullanımını bu saatler arasında kısıtlamaları veya alternatif su kaynaklarına başvurmaları gerekmektedir.

Kesinti Sebepleri

İzsu yetkilileri, su kesintisinin bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle gerçekleştirileceğini açıkladı. Bu çalışmaların su kaynaklarının daha verimli kullanılmasını ve su hizmetlerinin kalitesinin artırılmasını sağlayacağı belirtildi.

Alternatif Su Kaynakları

Su kesintisi sırasında vatandaşların su ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için İzsu, alternatif su kaynaklarına yönlendirmeler yapmaktadır. Bu kaynaklar arasında tankerlerle su dağıtımı, su depoları ve su satış noktaları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Su kesintisiyle ilgili herhangi bir sorun veya acil durumda, İzsu’nun çağrı merkezi olan 187 numarasından bilgi alabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

İzsu’dan Su Kesintisi Haberleri 2 Kasım 2023

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir