İstanbul Su Kesintisi 6 Kasım 2023 (İski)

Posted by

İstanbul’da Su Kesintisi: 6 Kasım 2023

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKI) tarafından duyuruldu.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 6 Kasım 2023 tarihinde İstanbul genelinde planlanan bir su kesintisi olduğunu duyurdu. Bu kesinti, İSKİ’nin altyapı çalışmaları ve bakım faaliyetleri nedeniyle gerçekleştirilecektir.

Kesinti Saatleri ve Etkilenen Bölgeler

6 Kasım 2023 tarihinde, saat 09:00 ile 18:00 arasında gerçekleştirilecek olan su kesintisi, İstanbul’un çeşitli bölgelerini etkileyecektir. Etkilenen bölgeler şunlardır:

– Kadıköy
– Üsküdar
– Beşiktaş
– Beyoğlu
– Şişli
– Fatih

Bu bölgelerdeki tüm aboneler su kesintisinden etkilenecektir. İSKİ, etkilenen bölgelerde yaşayan abonelere su kullanımı konusunda dikkatli olmalarını ve su tasarrufu yapmalarını tavsiye etmektedir.

Alternatif Su Kaynakları

Su kesintisi sırasında, vatandaşlar alternatif su kaynaklarını kullanabilirler. Bunlar arasında su bidonları, su tankerleri veya komşu bölgelerdeki çeşmeler bulunmaktadır. İSKİ, vatandaşların su ihtiyaçlarını karşılamak için bu alternatif kaynakları kullanmalarını önermektedir.

İletişim ve Bilgi

Soru ve sorunlarınız için İSKİ’nin müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Ayrıca, İSKİ’nin resmi internet sitesi veya sosyal medya hesapları üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. İSKİ, vatandaşlara süreç hakkında bilgi vermek ve her türlü soruya cevap vermek için bu iletişim kanallarını aktif tutmaktadır.

İstanbul Su Kesintisi 6 Kasım 2023 (İski)

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir