Bakan Yerlikaya: Teröristlerin inlerini bir bir başlarına yıkıyoruz

Posted by

Bakan Yerlikaya: Teröristlerin inlerini bir bir başlarına yıkıyoruz

Bakan Yerlikaya, terörle mücadelede önemli bir adım daha atıldığını söyledi.

Teröristlerin korkulu rüyası

İçişleri Bakanı Yerlikaya, yaptığı açıklamada, güvenlik güçlerinin teröristlerin inlerini bir bir başlarına yıktığını belirtti. Bakan Yerlikaya, terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonların sonuç verdiğini ve teröristlerin korkulu rüyası haline geldiğini vurguladı.

Milli güvenlik için kararlılık

Bakan Yerlikaya, terörle mücadelede gösterilen kararlılığın milli güvenlik için hayati öneme sahip olduğunu ifade etti. Güvenlik güçlerinin teröristlere ve terör örgütlerine karşı operasyonlarını sürdüreceğini belirten Yerlikaya, halkın güvenliği için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi.

Toplumun desteği şart

Bakan Yerlikaya, teröristlerle mücadelede toplumun desteğinin büyük önem taşıdığını vurguladı. Terör örgütlerine yardım ve yataklık yapanların da cezalandırılacağını belirten Yerlikaya, toplumun terörle mücadelede birlik ve beraberlik içinde olmasının önemli olduğunu söyledi. Toplumun güvenlik güçlerine her türlü destek ve bilgiyi sağlaması gerektiğini ifade etti.

Teröre karşı birlikte mücadele

Bakan Yerlikaya, teröre karşı mücadelenin tüm kesimlerin ortak sorumluluğu olduğunu vurguladı. Sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler, medya ve vatandaşların da terörle mücadeleye aktif olarak katılması gerektiğini belirten Yerlikaya, terörün kökünün kazınması için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.

Sonuç olarak

Bakan Yerlikaya, terörle mücadelede alınan her başarılı adımın ülke güvenliği için önemli olduğunu ve teröristlerin inlerinin bir bir yıkılmasının devam edeceğini vurguladı. Toplumun desteği ve birlikte mücadele ile terörün üstesinden gelineceğini ifade etti.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir