AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan’dan Yavaş yorumu: “Yavaş’a güven azaldı”

Posted by

AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan’dan Yavaş yorumu: “Yavaş’a güven azaldı”

AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan, Yavaş’a güvenin azaldığını belirtti

AK Parti Ankara İl Başkanı Ali İhsan Özcan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a olan güvenin azaldığını söyledi. Özcan, Yavaş’ın icraatlarının beklentileri karşılamadığını ve halkın desteğini kaybettiğini ifade etti.

Özcan, Yavaş’ın icraatlarını eleştirdi

Özcan, Yavaş’ın seçim öncesinde verdiği sözleri yerine getirmediğini ve halkın beklentilerini karşılamadığını belirtti. Yavaş’ın özellikle altyapı, ulaşım ve çevre konularında yetersiz kaldığını ifade eden Özcan, bu durumun halkın güvenini sarsmaya başladığını dile getirdi.

Yavaş’ın halk desteğinin azaldığına dikkat çekti

Özcan, Yavaş’ın icraatlarının yanı sıra iletişim eksikliği ve halkın sorunlarına duyarsız kalmalarının da güven kaybına yol açtığını belirtti. Halkın artık Yavaş’a olan desteğinin azaldığını ve bundan sonra güvenilir bir yönetici arayışına girebileceklerini söyledi.

AK Parti’nin halkın güvenini yeniden kazanacağını vurguladı

Özcan, AK Parti’nin Ankara’da halkın güvenini yeniden kazanacağını ve seçimlerde başarılı olacaklarını iddia etti. Özcan, AK Parti’nin Ankara’nın sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımıyla halkın güvenini tekrar kazanabileceğini ve hizmetlerini sürdürebileceğini ifade etti.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir