2023-11-07 : Akçaabat, Trabzon Yaşanan Elektrik Kesintisi Hakkında Detaylar

Posted by

07 Kasım Salı Akçaabat Elektrik Kesintisi

Bugün Akçaabat ilçesinde planlı bir elektrik kesintisi yaşanacak. Elektrik dağıtım şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre, ilçenin belirli bölgelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Kesinti Saatleri

Elektrik kesintisi, bugün saat 09:00’da başlayacak ve tahmini olarak saat 15:00’a kadar devam edecek. Bu süre boyunca, etkilenen bölgelerde elektrik kesintisi olacak. Kesintinin tamamlanması durumunda, elektrik tedarikinin normal şekilde devam etmesi beklenmektedir.

Etkilenen Bölgeler

Akçaabat’ın merkezi ve çevresindeki mahalleler elektrik kesintisinden etkilenecektir. İlçe sakinleri, kesintinin yaşanacağı bölgelerdeki elektrikli cihazları kapatmayı ve bu süre boyunca gerekli önlemleri almalarını öneririz.

Kesinti Sebepleri

Elektrik kesintisi, bakım ve onarım çalışmalarının yapılması amacıyla planlanmıştır. Elektrik dağıtım şirketi, ağın daha güvenli ve verimli çalışması için düzenli olarak bakım ve onarım çalışmaları yapmaktadır. Bu kesinti de bu çalışmaların bir parçasıdır.

Etkilenen bölgelerde yaşayan vatandaşların anlayış göstermeleri ve kesinti süresince sabırlı olmaları önemlidir. Elektrik dağıtım şirketi, kesintinin en kısa sürede tamamlanması için gerekli tüm önlemleri alacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir