13 Kasım 2023 Yomra / Trabzon Elektrik Kesinti Detayı

Posted by

13 Kasım Pazartesi Yomra Elektrik Kesintisi

Yomra ilçesinde 13 Kasım Pazartesi günü planlı bir elektrik kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, elektrik şebekesinde yapılacak bakım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecektir.

Kesinti Süresi ve Saati

Elektrik kesintisi, 13 Kasım Pazartesi günü saat 09:00 ile 16:00 arasında gerçekleştirilecektir. Bu süre zarfında Yomra ilçesinin belirli bölgelerinde elektrik hizmeti kesilecektir.

Etkilenen Bölgeler

Elektrik kesintisi Yomra ilçesinin merkezine yakın bölgeleri etkileyecektir. Bu bölgeler arasında X Mahallesi, Y Sokak, Z Caddesi gibi yerler bulunmaktadır. Kesintiden etkilenecek olan aboneler, önceden bilgilendirilmiş olup gerekli önlemleri almaları tavsiye edilmektedir.

Alternatif Enerji Kaynakları

Elektrik kesintisi süresince, elektriğe ihtiyaç duyan abonelerin alternatif enerji kaynaklarından faydalanmaları önerilmektedir. Bu kaynaklar arasında jeneratörler ve güneş panelleri bulunmaktadır. Aboneler, elektrik kesintisinden etkilenmemek için bu alternatif kaynakları kullanabilirler.

İletişim ve Destek

Elektrik kesintisi ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan aboneler, Yomra Elektrik Dağıtım Şirketi’nin müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirler. Müşteri hizmetleri, kesintiyle ilgili soruları cevaplamak ve destek sağlamak için hizmet vermektedir.

Bu kesintiye dikkat edilerek gerekli önlemlerin alınması, abonelerin elektrik kesintisinden en az şekilde etkilenmelerini sağlayacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir