09 Kasım 2023 Yomra / Trabzon Elektrik Arıza Bilgisi

Posted by

09 Kasım Perşembe Yomra Elektrik Kesintisi

Yomra ilçesinde yaşayan vatandaşlar, 09 Kasım Perşembe günü elektrik kesintisi ile karşı karşıya kaldılar. Bu kesinti, ilçede bulunan bir trafo merkezinde meydana gelen arıza nedeniyle yaşandı.

Arıza Sebebiyle Elektrik Kesintisi

Yomra ilçesindeki elektrik kesintisi, bir trafo merkezinde meydana gelen arıza nedeniyle gerçekleşti. Trafo merkezinde yaşanan teknik bir sorun sonucunda, ilçe genelinde elektrik kesintisi yaşandı.

Vatandaşların Mağduriyeti

Elektrik kesintisi nedeniyle birçok vatandaş mağdur oldu. Evlerinde elektrik olmaması nedeniyle günlük yaşamlarında büyük zorluklarla karşılaşan vatandaşlar, elektrik kesintisinin bir an önce giderilmesini talep ettiler.

Çözüm Süreci

Elektrik kesintisinin giderilmesi için enerji şirketi, arızanın en kısa sürede çözülebilmesi için ekiplerini bölgeye yönlendirdi. Trafo merkezinde yapılan çalışmalar sonucunda, arıza tespit edildi ve onarım süreci başlatıldı.

Elektrik Kesintisinin Sonlanması

Arıza onarıldıktan sonra, enerji şirketi tarafından yapılan açıklamada elektrik kesintisinin sona erdiği duyuruldu. Vatandaşlar, elektriğin geri gelmesiyle birlikte rahat bir nefes aldılar ve günlük aktivitelerine kaldıkları yerden devam edebildiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir