08 Kasım 2023 Yomra Elektrik Kesintisi

Posted by

8.11.2023 Yomra Trabzon Elektrik Kesintisi Yapılacaktır

Yomra, Trabzon’da planlanan elektrik kesintisi hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla bu duyuruyu paylaşıyoruz.

Kesinti Tarihi ve Saati

Elektrik kesintisi, 8 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kesinti süresi, saat 09:00’da başlayacak ve tahmini olarak saat 15:00’te tamamlanacaktır.

Etkilenecek Bölgeler

Bu elektrik kesintisi, Yomra ilçesinin belirli bölgelerini etkileyecektir. Kesintiden etkilenecek bölgeler şunlardır: [Bölge 1], [Bölge 2], [Bölge 3].

Kesintinin Nedeni

Elektrik kesintisi, planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecektir. Bu çalışmaların amacı, elektrik altyapısının güvenliğini sağlamak ve daha iyi bir hizmet sunabilmektir.

Önemli Bilgilendirme

– Elektrik kesintisi süresince lütfen gereksiz elektrik kullanımından kaçının ve elektrikli cihazlarınızı prizden çekin.
– Kesintiden etkilenecek bölgelerdeki vatandaşlarımızın gerekli tedbirleri almaları ve elektriksiz kalabilecekleri süreyi göz önünde bulundurmaları önemlidir.
– Planlı kesinti süresi, beklenmeyen durumlar nedeniyle uzayabilir. Bu durumda ek bir duyuru yapılacaktır.

Bu kesintiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen [iletişim bilgileri] üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Elektrik kesintisiyle ilgili güncel bilgileri de [web sitesi] adresinden takip edebilirsiniz.

Bu planlı elektrik kesintisi için anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz. Elektrik altyapısının iyileştirilmesi ve daha güvenli bir hizmet sunulması amacıyla bu çalışmaların yapılması önemlidir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir