08 Kasım 2023 Akçaabat Elektrik Kesintisi

Posted by

08 Kasım Çarşamba Akçaabat Trabzon Elektrik Kesintisi Hakkında Detaylar

08 Kasım Çarşamba günü Akçaabat, Trabzon’da planlanan bir elektrik kesintisi hakkında detaylar açıklandı. Bu kesinti, enerji şirketi tarafından yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecektir.

Kesinti Süresi ve Saatleri

Elektrik kesintisi, 08 Kasım Çarşamba günü saat 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecektir. Planlanan bakım ve onarım çalışmalarının tamamlanması için bu süre zarfında elektrik kesintisi yaşanacaktır.

Etkilenecek Bölgeler

Akçaabat, Trabzon’da yapılacak elektrik kesintisi, şehir genelindeki bazı bölgeleri etkileyecektir. Kesintiden etkilenecek bölgeler şunlardır: A, B ve C mahalleleri, X ve Y caddeleri, Z sokakları ve çevresindeki diğer alanlar.

Kesinti Nedenleri ve Alternatifler

Bu planlanan elektrik kesintisi, enerji şirketinin altyapıda gerekli bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmesi için yapılmaktadır. Bu çalışmalar, elektrik ağının daha güvenli ve sürdürülebilir olmasını sağlamak amacıyla yapılır. Kesintiden etkilenecek abonelere, kesinti süresince alternatif enerji kaynakları kullanmaları veya elektrikli cihazlarını kapatmaları önerilir.

Kesinti Sonrası

Bakım ve onarım çalışmaları tamamlandıktan sonra, elektrik kesintisi sona erecektir. Elektrik kesintisi sonrasında, enerji şirketi tüm abonelere normal elektrik akışının geri döndüğünü bildirecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir