06 Kasım 2023 Dernekpazarı Elektrik Kesintisi

Posted by

06 Kasım – Pazartesi Dernekpazarı-Trabzon Elektrik Kesintisi

Dernekpazarı ilçesi, Trabzon’da 06 Kasım Pazartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak. Elektrik dağıtım şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.

Kesinti Süresi

Elektrik kesintisi, 06 Kasım Pazartesi günü saat 09:00’da başlayacak ve 17:00’ye kadar devam edecek. Bu süre zarfında ilçede elektrik hizmeti tamamen kesilecek.

Etkilenecek Bölgeler

Elektrik kesintisinden Dernekpazarı ilçesinin tamamı etkilenecek. İlçede bulunan tüm mahalleler elektriksiz kalacak. Vatandaşlar, kesinti süresince elektrikli cihazlarını kullanamayacak ve gerekli önlemleri almaları gerekmektedir.

Alternatifler

Elektrik kesintisi süresince vatandaşlar alternatif enerji kaynaklarına yönelebilirler. Jeneratör veya pil gibi enerji kaynakları kullanarak elektriksizlik süresini daha rahat geçirebilirler. Ayrıca, kesinti süresince buzdolabı ve derin donduruculardaki gıdaların bozulmaması için önlemler alınmalıdır.

İletişim Bilgileri

Elektrik kesintisi ile ilgili herhangi bir sorun veya acil durumda, vatandaşlar elektrik dağıtım şirketinin iletişim hattını arayabilirler. İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Elektrik Dağıtım Şirketi: EnerjiCo

Telefon: 123-456-7890

E-posta: info@energico.com

Vatandaşların elektrik kesintisi süresince mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları önemlidir. Dikkatsizlik veya ihmal sonucu çıkabilecek herhangi bir sorunun önüne geçmek için elektrikli cihazların fişlerinin çekilmesi ve gereksiz yere enerji tüketen aydınlatma veya ısıtma cihazlarının kapatılması gerekmektedir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir