02 Kasım 2023 Ortahisar Elektrik Kesintisi

Posted by

02/11 2023 Perşembe Ortahisar-Trabzon Elektrik Kesinti Detayı

Elektrik Kesintisi Saatleri

Perşembe günü, 02/11/2023 tarihinde Ortahisar-Trabzon bölgesinde elektrik kesintisi yaşanacaktır. Kesinti süresi boyunca elektrik hizmeti verilemeyecektir.

Kesinti Nedeni

Elektrik kesintisi, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilmektedir. Enerji sağlayıcıları, şebekedeki sorunları gidermek ve elektrik hizmetinin kalitesini artırmak için düzenli olarak bu tür kesintileri planlamaktadır.

Etkilenen Bölgeler

Ortahisar-Trabzon bölgesindeki tüm mahalleler elektrik kesintisinden etkilenecektir. Bu kesinti, bölgedeki tüm aboneleri kapsayacak şekilde planlanmıştır.

Alternatif Çözümler

Elektrik kesintisi süresince, alternatif enerji kaynakları kullanarak elektrik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Şarj edilebilir bataryalar, jeneratörler veya güneş enerjisi gibi seçenekler kullanarak elektrikli cihazlarınızı çalıştırabilirsiniz.

Kesinti Sonrası

Kesinti süresi boyunca enerji sağlayıcınızla iletişimde olmanız önemlidir. Kesinti sonrasında elektrik hizmeti normale dönecek olsa da, bazı durumlarda kesinti sonrası sorunlar meydana gelebilir. Bu durumlarda enerji sağlayıcınızla iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir