01 Kasım 2023 Ortahisar / Trabzon Elektrik Arıza Bilgisi

Posted by

01 Kasım Çarşamba Ortahisar Elektrik Kesintisi

Enerji kesintisi planlanan bir aksamada Ortahisar’da yaşayanlar, 01 Kasım Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşayacaklar. Bu kesinti, enerji şirketi tarafından düzenlenen periyodik bakım çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek.

Kesintinin Süresi

Elektrik kesintisi, 01 Kasım Çarşamba günü saat 09:00’da başlayacak ve 16:00’da sona erecektir. Bu süre zarfında, Ortahisar bölgesinde yaşayanlar elektrik enerjisi olmayacaktır.

Etkilenen Alanlar

Bu elektrik kesintisi, Ortahisar ilçesinin tamamını etkileyecektir. Elektrik enerjisi, bu süre zarfında tüm Ortahisar mahallelerinde kesilecektir.

Önlemler

Enerji kesintisi sırasında, elektrik enerjisine ihtiyaç duyan cihazların kullanılmaması önemlidir. Bu cihazlar arasında bilgisayarlar, televizyonlar, buzdolapları ve diğer elektrikli ev aletleri bulunmaktadır. Elektrik kesintisi boyunca, bu cihazların prizlere takılı bırakılmaması ve gereksiz enerji tüketiminin önlenmesi önemlidir.

Sorun Bildirimi

Elektrik kesintisi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılırsa, hemen enerji şirketine bildirilmelidir. Kesinti süresinin uzaması veya beklenmedik bir durum olması durumunda, enerji şirketi yetkilileri hızlı bir şekilde müdahale edecektir.

Sonuç

01 Kasım Çarşamba günü Ortahisar’da gerçekleştirilecek olan elektrik kesintisi, periyodik bakım çalışmalarının bir parçasıdır. Kesinti süresince, elektrik enerjisi olmayacağı için dikkatli olunmalı ve gereksiz enerji tüketiminden kaçınılmalıdır. Kesinti sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılırsa, enerji şirketine bildirilmelidir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir